O nás

Společnost ROCLAN trade, s.r.o. je developerskou a stavební organizací, která zajištuje výstavbu rodinných domů a bytových domů především v oblasti - Praha a Středočeský kraj.

Stavby domy jsou budovány v nízkoenergetickém standardu.

Při výstavbě domů vycházíme z dlouholeté zkušenosti a rovněž ze spolupráce s osvědčenými firmami jako je např. Bramac, Siko, Schiedel a další.

Vzhledem používané moderní technologii, probíhá výstavba domů ve velmi krátké době tj. 4-5 měsíců.

V průběhu výstavby je možné přihlédnout k individuálním požadavkům klientů a doplnit další položky jako jsou příprava pro alarm, TV rozvody nebo garáž.

Naši klienti se stěhují do vybavených domů/bytů, které mají zařízené koupelny, dokončené podlahy, interiérové dveře, vytápění, ohřev vody a těleso komínu.

V rámci exteriéru jsou u většiny projektů hotové terasy, chodníky a oplocení. Klient si pouze zařizuje nábytek, osvětlení a vytváří zahradu.

Mezi naše základní hodnoty při výstavbě domů patří:

V případě individuální výstavby, tj. máte vlastní pozemek, zajišťujeme výstavbu rodinného domu na Vašem pozemku po celé České republice a to formou dodávky na klíč nebo na dokončení.

Vždy získáte bezplatně předprojekt rodinného domu, dále zdarma projektovou dokumentaci.

V rámci dalších služeb zajišťujeme rovněž celý proces stavebního řízení, přípravu pozemku pro výstavbu, dokončovací procesy (zpevněné plochy, parkovací stání, oplocení, pergoly, atd.)

Naši spolupracující finanční poradci Vám rovněž pomohou se zajištěním financování nemovitosti a to zcela bezplatně.